نتایج جستجو برای عبارت :

انواع جنون | اختلالات روان پریشی

اختلالات روانی چیست؟ آیا اختلالات روانی درمان دارند؟ شدت و دفعات حملات اختلال هراس در صورت درمان شدن، کاهش می یابد و عملکرد شما را در زندگی روزمره بهبود می بخشد. گزینه های اصلی برای درمان، روان درمانی و داروها است. بسته به اولویت شخصی، سابقه شما، شدت اختلال هراس و دسترسی شما به درمانگرانی که آموزش خاصی در درمان اختلالات اختلال هراس دیده اند، ممکن است هرکدام از دو نوع درمان اختلالات روانی برای شرایط خاص شما کارآمد باشند. در قسمت روانشناسی 
جنون یا روان پریشی (phychos) مجموعه ای از علائم و وضعیت روانی غیرطبیعی است که در آن ارتباط فرد مبتلا با واقعیت قطع می شود. علائمی چون هذیان و توهم در اغلب انواع جنون مشخص می شود. وقتی فرد دچار جنون شود چیزهایی را می بیند و می شنود که واقعا وجود ندارند. روان پریشی انواع گوناگون دارد که دسته ای از اختلالات همانند اختلال دوقطبی و اسکیزو فرنی را در برمی گیرد. در این مطلب قصد داریم به تعریف هر یک از انواع جنون و علائم آنها بپردازیم.

برای دریافت مشاو
آیا با انواع اختلالات جنسی آشنا هستید؟ اختلالات جنسی به صورت کلی به دو دسته کلی نابهنجاری جنسی و کژکاری جنسی تقسیم می‌شوند. اختلال جنسی به یک مشکل در طی چند مرحله از رفتار جنسی اشاره دارد که مانع رضایت مرد یا زن از تجربه فعالیت جنسی می‌شود. اختلالات جنسی بسیار شایع هستند به طوری که اختلالات مرتبط با نابهنجاری جنسی در مردان بیشتر بوده و در دسته کژکاری‌های جنسی قرار می‌گیرند. در ادامه مطلب به بررسی کامل انواع اختلالات جنسی خواهیم پردا
سلام به جنون دوباره ی شبانه ام
بلای حیات چه بود که دچار ما شد
چه بود که طناب دارش را از روز اغاز به گردن ما انداختند و محکم کردند
کاش مادرم ان روز مرا به این کره ی خاکی نیاورده بود
کاش مرا به این بلا مبتلا نکرده بود
این جنون تمام شدنی نیست 
هرچقدر هم دست و پا بزنم تا طبیعی زندگی کنم سر اخر در تاریک ترین لحظه ی شب خیره به دیوار مقابلم این جنون لعنتی برمیخیزد و گلوی بی جان مرا می فشارد
ای جنون شبانه 
دیگر نمیخواهمت 
ارامش میخواهم
به جای سرمای جان
امروزه از روان درمانی برای درمان بسیاری از اختلالات روانی استفاده می شود. واژه روان‌درمانی برای بسیاری از ما واژه ای آشنا است اما شاید خیلی با نحوه ساز و کار روان درمانی آشنا نباشیم. ممکن است بسیاری از مردم تصور داشته باشند که روان‌درمانی همان مراجعه به روان‌شناس و گوش دادن به صحبت های آن ها است. اما این فرآیند درمانی کمی اصولی تر و پیچیده تر از مراجعه به روانشناس و صحبت با او می باشد.

ادامه مطلب
تری فلوپرازین (Trifluoperazine) جزء داروهای ضدجنون است و در درمان روان‌پریشی، اسکیزوفرنی و سایر اختلالات سایکوتیک، اضطراب، سرگیجه و تهوع کاربرد دارد.
بررسی داروی ضد جنون تری فلوپرازین (Trifluoperazine)
منبع مقاله : داروی تری فلوپرازین
ادامه مطلب
اختلال اسکیزوافکتیک چیست ؟

علائم
علل
تشخیص
عوارض
رفتار
چشم انداز
پیشگیری از خودکشی
اختلال اسکیزوافیک چیست؟اختلال اسکیزوفکتوری یک بیماری روانی است. مبتلایان به این بیماری هم روان پریشی و هم اختلالات خلقی را تجربه می کنند: روان پریشی از بین رفتن تماس با واقعیت است و اختلالات خلقی ممکن است شامل قسمت های شیدایی یا افسردگی باشد. اختلال اسکیزوفیکتیو بر اساس نوع اختلال خلقی درگیر به دو زیر گروه تقسیم می شود:
افسردگی: فقط شامل قسمتهای افسردگی
سلامت روان به سلامتی شناختی، رفتاری و عاطفی ما اشاره دارد. این موضوع مربوط به نحوه تفکر، احساس و رفتار ما است. اصطلاح "سلامت روان" گاهی به معنای عدم وجود یک اختلال روانی است.

سلامت روان می تواند بر زندگی روزمره، روابط و حتی سلامت جسمی تأثیر بگذارد. سلامت روانی همچنین شامل توانایی فرد برای لذت بردن از زندگی، رسیدن به تعادل بین فعالیتهای زندگی و تلاشها برای دستیابی به تاب‌آوری روانشناختی است.
مشکلات بهداشت روانی می تواند هر کسی را در هر سنی
جنون آنی بیش از اینکه اصطلاحی علمی باشد نوعی مفهوم عامیانه است و در مواردی به کار می‌رود که فرد ناگهان دست به اقدامی غیرمنطقی و به دور از عقلانیت می‌زند که اغلب با صدمات جدی برای خود او یا دیگران همراه است. بسیاری از افراد حتی از شنیدن واژه جنون آنی نیز می‌هراسند و بسیار کنجکاو هستند تا بدانند چه چیزی باعث ایجاد چنین مشکلی می‌شود. خوشبختانه روش‌های گوناگونی برای درمان این مشکل وجود دارد و جای نگرانی نیست. جنون آنی پیامدهای سوءی را به دنبا
بیماری روانی (به انگلیسی: Mental disorder) به گروهی از بیماری‌ها گفته می‌شود که با تأثیر بر تفکر و رفتار٬ باعث ایجاد ناراحتی برای فرد مبتلا یا ایجاد ناتوانی در وی می‌شوند. علت بیماری‌های روانی به خوبی شناخته شده نیست ولی آنچه مسلم است این است که عوامل ژنتیک، استرس‌های مختلف و نوع تعامل فرد با دیگران در ایجاد یا بروز آن‌ها مؤثر است. افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنیا از جمله این اختلالات هستند.
تاریخچه
برای قرن‌ها با بیمارانی
دانلود آهنگ مهدی احمدوند جنون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جنون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی احمدوند باشید.
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Ahmadvand called Jonoon With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مهدی احمدوند به نام جنون
من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییچی به سر من آوردی وقتی که نفسمو بند آور
اهمیت سلامت روان در زندگی ما بسیار زیاد است و این بر کسی پوشیده نیست.
در وبلاگ مسیر سلامتی هم به خوبی به این موضوعات خواهم پرداخت اما دوستان عزیزم اگر سلامت روان حاصل شود دیگر دچار اختلالات روحی روانی و بیماری های روانی نخواهیم بود.
دیگر از چیزهایی که میدانیم چی هستند رنج نمیکشیم.
سلامتی روان برای ما زندگی را فراهم می کند که اصلا تجربه نکرده بودیم و انتظار نداشتیم.
امیدوارم در زندگی به سلامت روان اهمیت دهید و مطالبی که قصد به اشتراک گذاری آ
بسیاری از داروهای روانپزشکی جنون آورند اما از همه بدتر داروی لیتیوم کربنات است .
لیتیوم کربنات یک ماده سمی است که به سرعت جذب می شود و کنترل غلظت آن در خون مشکل است و می تواند کشنده باشد.  
بهترین روش درمان گرفتن روزه است به این ترتیب کانال های مغزی و الکترولیت های بدن و هورمون ها و ارگانها تنظیم می شود و خلق و خو و کله آکبند می شود .
جنون  آور بودن این مواد و دارو ها برای من اثبات شده است هر کس شک دارد 40 روز بخورد ببیند چی می شود . 
ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان و روان‌ درمانگر درباره اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی اظهار کرد: اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی که با نام اختلاف نافذ رشد هم شناخته می‌شود، گروهی از سندروم‌های عصبی رشدی است که توارث چند ژنی دارد، مشخصه اصلی اوتیسم اختلال در  ارتباطات اجتماعی و رفتار‌های محدود و تکراری است، بر اساس انجمن تشخیصی روانپزشکان آمریکا اختلال آسپرگر، اختلال فروپاشنده کودکی (سندروم هلر) و سندروم رت هم در گروه اختلال
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
چرا نوجوانان باید علایم اختلالات روانی را از خود بروز دهند ?
بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی به طور کلی خطر خودکشی بالاتری را نشان می‌دهند . تحقیقات قبلی در مورد نوجوانان با نشانه‌های روانشناختی نیز نشان داده‌است که الگوهای تفکر مخرب در میان افراد مبتلا به روان‌پریشی بیشتر از افرادی است که چنین ریسکی را نشان نمی‌دهند .
ریسک جنون براساس این مساله ارزیابی می‌شود که آیا بیمار مبتلا به جنون است - مانند اپیزود , که ملایم‌تر بوده و به ندرت اتفاق
برخی مضرات و عوارض احتمالی اختلال خود زشت انگاری عبارتند از:
افسردگی یا دیگر اختلالات جدی روانی
افکار خودکشی یا اقدام به آن
اختلالات اضطرابی
مشکلات سلامتی ناشی از رفتارهایی همچون کندن پوست
اختلال وسواسی اجباری
اختلالات خوردن
مصرف مواد مخدر
بیماری روانی
بیماری روانی به شرایط سلامت روانی اشاره دارد که تأثیر منفی بر چیزی که فرد فکر، احساس و یا رفتار می‌کند دارد. درست
همانند عبارت «بیماری جسمی» ممکن است یک مجموعه گسترده از شرایط سلامت
جسمی را شرح دهد، بیماری روانی شامل انواع مختلفی از مشکلات سلامت روان
است.
انواع بیماری روانی را در شامرو بشناسید
راهنمای روانپزشکی آمریکا، راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی چند صد بیماری یا اختلالات روانی را طبقه بندی می‌کند. آن‌ها به طبقا
ست گردنبند دستبند و گوشواره جنون عشق

هدیه ای جذاب به آنکه دوستش داریدگردنبند➕دستبند➕گوشواره جنون عشق49تومنپرداخت درب منزلخریدآسانبرای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1143154 را به سامانه  100081 پیامک کنیدلینک خریدhttp://dysh.ir/bwvpe
ادامه مطلب
فروش فوق روان کننده بتن در تبریز
مجموعه آذر سیویل با دارا بودن انواع تخصص های بتن و کارگروه های ویژه ساخت انواع بتن و طرح های اختلاط ویژه در نظر دارد انواع فوق روان کننده بتن در تبریز را جهت مصارف ساختمانی و عمرانی به حضور کلیه دست اندر کاران عرضه نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی فروش به شماره 04132801081 در ارتباط باشید . 
بحث بعدی در رابطه با مجنون بودن قاتل است. فرد مجنون نیز مانند نابالغ مسئولیت کیفری ندارد و اگر مرتکب جرمی مانند قتل گردد؛ مجازات نمی‌شود. هرچند فرد مجنون که اراده یا قوه عقل برای رفتارهای خود ندارد نباید مجازات شود اما اگر حالات و رفتار وی خطرناک بوده و آزاد بودنش باعث اخلال در امنیت و نظم جامعه باشد؛ در اینحالت وی نباید رها شود و طبق قانون تا زمان بهبودی یا رفع حالت خطرناک در مراکز و بیمارستان‌های روانی مشخصی نگهداری و مراقبت می‌شود.
نکته
اضطراب و بی قراری، از جمله واکنش های رایج سطح روان به استرس های محیطی است. احساس نگرانی در برخی از موقعیت ها مثل زمانی که شما می خواهید به یک مصاحبه شغلی مهم بروید یا زمانی که می خواهید تصمیم مهمی نظیر ازدواج بگیرید تا حدی طبیعی است. اما اگر علائم اضطراب و بی قراری آنقدر زیاد شوند که شما نتوانید عملکرد عادی خود را حفظ کنید و کارهایتان مختل شود؛ حتما باید به یک متخصص روان شناس برای بهبود مهارت مدیریت استرس مراجعه کنید. اگر علائم اضطرابی برای
کاربرد کلرپرومازین چیست و چه عوارضی دارد؟
کلرپرومازین جزء داروهای ضد جنون است و در اختلالات شدید روانی (سایکوز) مانند  اسکیزوفرنی، جنون یا حملات حاد مانیا و به عنوان آرامبخش، رفع سکسکه مقاوم، بی اشتهایی عصبی، میگرن،  فشار خون حاملگی، درمان وابستگی به مخدرها و در نوزادان دیستونی گردنی بکار می رود.

ادامه مطلب
اختلالات رشد به این معنا هستند که میزان رشد کودک زیر میزان متوسط رشد نسبت به سن، جنسیت و سابقه خانوادگی رشد در او باشد. در بعضی شرایط، اختلالات رشد هنگام تولد تشخیص داده می شوند هنگامی که کودک به طرز غیر طبیعی کوچک است. در برخی شرایط دیگر، زمانی متوجه اختلالات رشد در کودک می شوند که رشد او به طور منظم بررسی شود. در این مقاله از بخش سلامت کودک دکتر زخم به بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد کودکان می پردازیم.
ادامه مطلب
سلام
امروز میخوایم اطلاعات مفید در باب روان شناختی در اختیار شما قرار دهیم .
امیدواریم این مطالب به حل مشکلات شماد کمک کند .
سندروم داون چیست
کودکان سندرم داون چگونه اند
اختلالات رفتاری در کودکان سندرم داون
سندرم داون و علت آن
سایتی در مورد اختلالات رفتاری در کودکان داون
علت سندروم کودکان
اطلاعاتی در مورد مشکلات عاطفی در کودکان داون
سندرم داون و علت آن و اطلاعات مفید آن
مشاوره به کودکان مبتلا به سندروم داون
سندروم داون چیست و سایت مربوط 
دانلود آهنگ روزبه بمانی جنون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جنون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , روزبه بمانی باشید.
دانلود آهنگ روزبه بمانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Roozbeh Bemani called Jonoun With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه روزبه بمانی به نام جنون
مرا ز خاطر تو هیچکس جدا نکند که دشمنم به دلم این جفا روا نکندبرای حال کسی چون من از گذشته مگو که درد خاطره را خاطره دوا نکندب
مشاوره با راهنمایى تفاوت دارد. راهنمایى مفهوم وسیعى دارد و تمام برنامه‌ها و فعالیت‌هایى را که براى کمک به فرد تهیه مى‌شوند شامل مى‌گردد. در حالیکه مشاوره یکى از خدمات و تکنیک‌هاى خاص راهنمایى است و اصطلاحاً قلب راهنمایى به‌حساب مى‌آید. راهنمایى جنبهٔ پیشگیرى و مشاوره در وهلهٔ اول بعد درمانى دارد. بدین معنى که از طریق راهنمایى از بروز مشکلات جلوگیرى مى‌شود و مشاوره به حل مشکلات کمک مى‌کند.

لازم به توضیح است که بین مشاوره و روان‌درما
همه چیز درباره اختلالات پوستی 
اختلالات پوستی از نظر علائم و شدت آن بسیار متفاوت است. آنها می توانند موقتی یا دائمی باشند و ممکن است بدون درد یا درد باشند. برخی از آنها علل موقعیتی دارند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است ژنتیکی باشند. برخی از شرایط پوستی جزئی هستند و برخی دیگر می توانند تهدید کننده زندگی باشند.
یکی از راه هایی که میتوان پوست صورت را شفاف و زیبا نمود استفاده از ماسک جوانه گندم می باشد .
در حالی که بیشتر اختلالات پوستی جزئی هستند ،

دسته: روانشناسی
بازدید: 8 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 416 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 189
پاورحاضر در زمینه، اختلالات یادگیری می باشد که شامل تعریف ، دیدگاههای مختلف در تبیین اختلالات یادگیری ، نشانگان ویژه اختلالات یادگیری ، برنامه های ویژه آموزشی اختلالات یادگیری چگونگی نقش خانواده در رابطه با اختلالات یادگیری می باشد
قیمت فایل فقط 15,400 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.
پرداخت و دانلود
دانلود اهنگ جدید مهدی احمدوند + متن اهنگ به نام جنون با کیفیت ۱۲۸ 
متن آهنگ جنون از مهدی احمدوند
♭♬من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهایی♭♬تو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتی♭♬من که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارمچرا تورم ندارم چرا تورم ندارم  ...♭♬چه کاری با من نبودنت کرد چی مونده از تو به جز یه سردرد♭♬تو کردی بهم پشت ببین دلم رو زد کشتغم تو بسه بر
دانلود کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل بهمراه ترجمه
در این پست ،کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل مناسب دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی در قالب فایل pdf آماده دانلود شده است.

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب متون روان شناسی لیندا لیل فارسیxدانلود کتاب متون روان شناسی لیندا لیل ترجمهxدانلود کتاب متون
خسته از حالِ این روزهای شهر
خسته از مقاومت
خسته از صبوری
خسته از بغض های بی امان 
خسته از دوری و فراق
کاش همین نزدیکی ها سراغی بگیری از ما
هوایِ ماندن درمیانِ یک مشت جامانده 
خیلی خراب است
خراب تر از آنکه بشود شرحش داد...
کاش روزی در آغوشت جان دهم
ماندن بدونِ تو عینِ مردن است...
دلم یک دنیا خرابه ی شام است آقا...
با سربیا که ببینمت به چشم...
هوایِ جنون دارم
جنون.
این روزها هذیان زیاد می‌گویم... وقت برای خواندنش نگذارید...
.
خاطره‌ها بو، رنگ، صدا و حتی آب و هوا دارند...
صبح که بلند شدم... نفس که میکشدم... هوا، هوای اسفند سال نود و چند بود...
همه چی به طرز عجیبی در حال تکرار است بجز چشم‌های تو...
هوا که همان است.. اتفاقات هم که به طرز غریبی همان اتفاقات است...
تکمیل این جنون، فقط موسیفی آن روزها را کم دارد... پس فایل را پیدا کردیم و بی امان پشت هم به خواننده اش گفتیم بخواند.. انقدر که از نفس بیفتد..
 و خب جنون باید کا
تشخیص تا درمان مشکلات یادگیری و بیش فعالی

تشخیص تا درمان اختلالات یادگیری و بیش فعالی

روشهای پیشگیری زود هنگام از بروز اختلال یادگیری (کلیک کنید)
تشخیص به موقع اختلالات یادگیری (کلیک کنید)
درمان انواع اختلالات یادگیری ریاضی ، خواندن و نوشتن و دیکته (کلیک کنید)

دانلود انواع اپلیکیشن ، نرم افزار ، کتاب ورق زن و پرسشنامه و تست های مرتبط با اختلالات یادگیری و بیش فعالی (کلیک کنید)
برای درمان اختلالات جنسی چون زود انزالی اگر علت یافت شود، درمان بهتر اتفاق می افتد، اما علت دقیق زود انزالی به طور کلی مشخص نیست، محققان شرایط و علل مختلفی را برای آن ذکر کرده اند. اضطراب مهم‌ترین علتی است که می توان به آن اشاره کرد. طبق مطالعات عوامل دیگری نظیرِ نبود رضایت زناشویی، اختلالات روانی، اختلالات خلقی، مشکلات جسمانی، و خود ارضایی در بروز خود ارضایی نقش دارند.
ادامه مطلب
کتاب "جوان و آرامش روان: مشکلات، مشاوره و درمانگری با نگرش اسلامی" به اهتمام علی نقی فقیهی در 368 صفحه توسط انتشارات "پژوهشگاه حوزه و دانشگاه" در سال 1389 به چاپ رسید.
چکیده کتاباز مهم‌ترین هدفهای علمی پژوهشی دبیرخانه دائمی همایش، مشاوره از دیدگاه اسلامی، کشف روشهای درمان اختلالات روانی از متون اسلامی و ارائة راهکارهای درمانی برداشته شده از قرآن و احادیث و به تجربه گذاشتن آنهاست. این کتاب دربردارنده 24 مقالة‌ برگزیدة سومین همایش مشاوره اسلا
نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان دچار اختلالات رفتاری، حقو ق دیگران را مورد تعرض
قرار می دهند و انتظارات و معیار های اساسی اجتماع را نادیده می گیرند.

در برخی موارد این اختلالات به شکل نا فرمانی و مقابله با بزرگسالان
نمایان می شود. مهمرین نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان
عبارتند از :
ادامه مطلب
سلام
امروز میخوایم برخی سایت مهم روانشناسی را به شما معرفی کنیم تا به کمک انها به حل مشکلات روان شناختی شما کمک کرده باشیم .
امیدواریم این سایت ها برای شما مفید باشد .
سایتی مهم در مورد روانشناسی
اختلالات شخصیتی چیست
اطلاعاتی در مورد روان شناسی
سایتی د رمورد چگونگی اختلال شخصیتی
تجاوز جنسی چگونه است
دون ژوان چیست
سایتی در مورد تجاوزجنسی
اطلاعاتی در مورد اختلال شخصیت دون ژوان
اعتیاد داشتن به تجاوز
سایتی در مورد دون ژوانیسم
اطلاعاتی در مور
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند جنون
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon
دانلود از رسانه سلطان موزیک با کیفیت 320

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند جنون با لینک مستقیم

متن آهنگ جنون از مهدی احمدوند

من به دل دیوونمیاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودممنو نترسون از تنهایی چی به سر من آوردیوقتی که نفسمو بند آوردی تو آبرو عشقو بردیطفلی دل دیوونه ی من رفتی منو تنها کردیوقتی خودتو تو دل من جا کردی یه راه واسه من وا کردی
دانلود ترانه زیبای جنون مهدی احمد
برخی اساتیدو پژوهشگران اسلامی، تفاوت روان شناسی غربی و اسلامی را اینگونه توصیف کرده اند:
1- روان شناسی غربی، روح و نفس را نفی میکند اما روان شناسی اسلامی به اثبات آن می پردازد.
2- روان شناسی غربی، فقط از روش تجربی (تجربه حسی) استفاده میکند اما روان شناسی اسلامی خودش را محدود به یک روش نمیکند و از تمامی روشها از جمله عقلی، تجربی، شهودی، نقلی(روایی) و ... استفاده میکند.
3- روان شناسی غربی، در برخی موارد راه حل‌های نامشروع (غیر دینی و شرعی) ارائه مید

هیچ انسانی در برابر بیماری های روانی مصونیت ندارد. پیشگیری از پیدایش بیماری های روانی و سالم کردن محیط روانی از ضروریات اولیه تامین بهداشت روانی محسوب می شود. بهداشت روانی فقط به تشریح علل اختلالات نمی پردازد، بلکه پیشگیری ناراحتی های روانی به معنای وسیع آن به منظور جلوگیری از وقوع بیماری های شدید روانی را دنبال می کند. بهداشت روانی دارای اصولی است که می توان به اختصار به انها  اشاره کرد.
ادامه مطلب
انواع ازدواج در طول تاریخ بسیار زیاد بوده اند که البته همه آنها مورد پسند نیستند. به طور کلی ازدواج یکی از نهادهای اجتماعی جهانی است که توسط جامعه بشری تأسیس و تقویت شده است و با نهاد خانواده ارتباط نزدیکی دارد. در ادامه این مطلب سایت روانشناسی ویکی روان قصد بررسی انواع ازدواج در دنیا را از دید شاخه های علم روانشناسی داریم.
برگرفته از مقاله انواع ازدواج چیست ویکی روان
ادامه مطلب
” ارتقاء سلامت روان ، نشاط اجتماعی ”
اسامی روزهای هفته سلامت روان؛
1. پنجشنبه ۱۸ مهر : نقش خود مراقبتی در نشاط اجتماعی
2. جمعه ۱۹ مهر : نقش آموزه های دینی، فرهنگ و معنویت در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
3.شنبه ۲۰ مهر: تحکیم خانواده، جامعه با نشاط
4. یکشنبه ۲۱ مهر : ارتقای سلامت روان و نشاط اجتماعی
5. دوشنبه ۲۲ مهر : نقش مهارت های زندگی در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
6. سه شنبه ۲۳ مهر: عوامل اجتماعی تعیین کننده های سلامت و نقش آن در نشاط اجتما
مهدی یغمایی جنون
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام جنون
Download New Music Mehdi Yaghmaei - Jonoon

عاشق نبودی بدانی حال مارا از من بریدی نماندی تو یاراجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن تو با دل حیرانمحالم خراب است عذاب است این جداییرفتی که بازم بیایی بگو کجاییجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن ت
مهدی یغمایی جنون

عاشق نبودی بدانی حال مارا از من بریدی نماندی تو یاراجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن تو با دل حیرانمحالم خراب است عذاب است این جداییرفتی که بازم بیایی بگو کجاییجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن ت
مهدی یغمایی جنون

مهدی یغمایی جنون

تاثیر ارتباط در سلامت روان
دانلود تحقیق تاثیر ارتباط در سلامت روان، در قالب فایل word و در حجم 20 صفحه. این پژوهش قصد دارد تا آثار برخورد صمیمانه در خلال انواع روابط اجتماعى را بر سلامت روان با بررسى دو دیدگاه اسلام و روان‏شناسى معرفى کند. سلامت روان، از ویژگی ‏هاى زندگى سالم است و براى دست‏یابى به آن ...
یک روان‌شناس گفت: افرادی‌که از انزوای اجتماعی رنج می‌برند، احساس می‌کنند که از دنیا کنار گذاشته شده‌اند.
فرناز امیراصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: عواطفی از قبیل طرد شدن برای بسیاری از افراد دردناک است. به همین‌خاطر همه تلاش خود را به کار می‌بندند تا از این تله‌ نجات پیدا کنند. در واقع حتی اگر شخصی احساس کند که از هم‌سن و سالانش بهتر است، این تفاوت می‌تواند رنج‌آور و آزاردهنده باش
اختلالات اضطرابی از دیدگاه DSM-IV-Rاختلالات اضطرابی از دیدگاه DSM-IV-R
اضطراب یک احساس منتشر، بسیار ناخوشایند، و اغلب مبهم دل واپسی است که با یک یا چند تا از     احساس های جسمی همراه می گردد، مثل احساس خالی شدن سردل، تنگی قفسه سینه، طپش قلب، تعریق زیاد، سردرد، یا میل جبری ناگهانی برای دفع ادرار، بیقراری و میل به حرکت نیز از علائم شایع است. اضطراب یک علامت هشدار دهنده است، خبر از خطری قریب الوقوع می دهد و شخص را برای مقابله با تهدید اماده می سازد (ک
نقص‌ نعوظ چطور رخداد می افتد؟اختلال نعوظ چطور حادثه می افتد؟نعوظ در آلت مردانه به وسیله سیستم مغز , اعصاب و روان نخاعی , هورمون ها و شبکه عروقی انجام و در اختیار گرفتن می شود و بر روی تمام این مراحل مکانیزم های دیوانه حکمفرمایی می نمایند . بایستی تحریک شهوانی به مغز رسد , مفز دستور راست شدن آلت را ارسال نماید و این امر سبب ارتقا هورمون ها شود . امر مغز از روش هیپوتالاموس به نخاع رسد . امرها در نخاع تقویت شود و از آنجا به روان محیطی آلت رسد . از ان
غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
 بیماری اختلالات دستگاه گوارش سگ 
حذف علت بیماری، هدف اولیه ی درمان در دامپزشکی است، با این حال، بخش عمده‌ای از درمان ها اغلب به از بین بردن علائم بیماری میپردازند و قصد دارند درد و اختلالات را  تسکین دهند.حذف علت بیماری شامل داروهایی است که باکتری‌ها یا انگل‌هایی که موجب این بیماری شده اند را از بین میبرند.

مشاوره و آموزش  بیماری اختلالات دستگاه گوارش سگ 

استفاده از داروها برای درمان اسهال و یا یبوست ، بسته به موارد خاص انجام می‌شو

روان‌پزشکی
در ایران تاریخ روان‌پزشکی قدمتی همچون طب دارد. ... بیمارستان تهران که مبدأ تاریخچه روان‌پزشکی نوین ایران است به وجود آمد.

کلیات روانپزشکی
آشنایی با روانپزشکی (تعریف، همه گیری شناسی اختلالات روانی، پیشگیری، خدمات روانپزشکی). – تاریخچه روانپزشکی ( تاریخچه روانپزشکی ایران، تاریخچه ...

نگاهی به تاریخچه وضعیت تخت‌های روانپزشکی در ایران
کمبود تخت‌های بیمارستانی برای بیماران روانپزشکی، مشکل دیرینه این ... M B, Bagheri Yazdi H
پاورپوینت اختلالات سیستم عصبی
دانلود پاورپوینت با موضوع اختلالات سیستم عصبی ، در قالب ppt و در 67 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: اختلالات تشنجی :seizure disorder تشنج نتیجه عملکرد نامناسب سیستم الکتریکی مغز است. علائم و نشانه های : عدم اگاهی یا تغییر در آگاهی
به نقل از سایت مشاوره حقوقی دینا ، قانون به زوجه یا زوج در صورت وجود شرایطی امکان فسخ نکاح را می دهد که یکی از موارد منجر به فسخ نکاح جنون می باشد که در این صورت زوجه باید با تنظیم دادخواست فسخ نکاح به دلیل جنون ادواری همسر به مرجع قضایی درخواست فسخ نکاح را بدهد که دادگاه با بررسی مدارک و شواهد در صورت احراز جنون زوج رای مقتضی را صادر می کند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دادخواست فسخ نکاح به دلیل جنون ادواری همسر بر روی لینک زیر کلیک
روان شناسی معاصر، برای روابط سالم و انسانی میان والدین و فرزندان اهمیت بسیاری قائل است و آن را اساس سلامت روانی اعضای خانواده در نظر می گیرد.
سلامت روانی در رویکردهای مختلف روان شناسی، تعاریف متفاوتی دارد که این تعاریف به رغم تفاوت ظاهری، با یکدیگر در تناقض نیستند و هر یک از آن ها به بعد خاصی از ابعاد سلامت روان توجه دارند.

ادامه مطلب
خیلی اوقات شنیده ایم که دانشجویان یا سایر افراد در ترجمه مقالات یا کتاب ها اصطلاح روان بودن ترجمه را بکار می برند اما اینکه ترجمه روان دقیقا چیست، چقدر اهمیت دارد و اینکه رعایت چه فاکتورهایی باعث می شود که یک ترجمه روان داشته باشیم سوالاتی است که در این مطلب به آن می پردازیم.ترجمه روان و منحصربفرد، یک هنر ارزشمند محسوب می شود که در آن مفاهیم و موضوعات به کار رفته در یک زبان باید به طور کامل درک شده و سپس این مفاهیم به شیوه ای صحیح و قابل درک ب
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنون
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی مهدی احمدوند به نام جنون با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
دانلود آهنگ مهدی احمدوند جنون

ادامه مطلب
آریپیپرازول یک داروی ضد روان پریشی است و عملکرد مواد شیمیایی مغز را تغییر می دهد.
ابیلیفای برای درمان علائم بیماری های روانی مانند اسکیزوفرنی و
اختلال دوقطبی نوع یک مورد استفاده قرار می گیرد (افسردگی مانیک). مشخص
نیست که مصرف آریپیپرازول برای کودکان زیر 13 سال با اسکیزوفرنیا یا کودکان
زیر 10 سال با اختلال دوقطبی بی خطر است یا خیر.
ابیلیفای همچنین برای درمان اختلالات افسردگی شدید افراد بالغ همراه با داروهای دیگری نیز مصرف می شود.
اثر جنون قاتل و مقتول در مجازات کیفری
یکی از مهمترین جرائم در دنیا قتل است. قتل انواع مختلف دارد که به دو دسته قتل عمد و قتل غیر عمد تقسیم بندی می شود حالت روحی قاتل در هنگام ارتکاب جرم ، تاثیر بسیاری در نحوه قتل و تعیین مجازات آن دارد . دیوانگی و جنون یک حالت روانی است که برخی اعمال را تحت تاثیر قرار می دهد و حالت های غیر قابل کنترلی را می تواند به دنبال داشته باشد. داشتن این نوع رفتار  از طرف قاتل و مقتول در ارتکاب قتل و میزان و حد مجازات آن تاث
فلسفه و علت جنایت
« جنایت » به لحاظ لغت از ریشه « جن » است پس معنای لغوی آن جن زده گی تا سر حد فعالیت و به سر انجام رسیده گی می باشد لذا غایت جنون می باشد. جنون یعنی رسوخ جن در نفس آدمی. پس ھویت و اراده و ھوش و روح فرد بایستی در خویشتن نباشد و در جای دیگری مقیم شده و مسخّر گشته باشد در یک شی ( تلویزیون، کامپیوتر،اتومبیل…… ) و یا یک فرد دیگری (ھمسر یا معشوق). و امّا نفس خود آن شی یا فرد کجاست؟ در توست و تو را به تسخیر آورده است و  در جھت اھداف خود تحت فر
دانلود آهنگ جدید علیرضا غفرانی به نام جنون
Текст песни Jonoun Alireza Ghofrani
من دوباره شدم اونی که بیقرارهЯ тот, кто снова беспокойный
سرگذشتو نمیخواد که یادش بیارهОн не хочет, чтобы его историю запомнили
چشاش آسمونه میباره

ادامه مطلب
دانلود کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل بهمراه ترجمه
در این پست ،کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل مناسب دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی در قالب فایل pdf آماده دانلود شده است.

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب متون روان شناسی لیندا لیل فارسیxدانلود کتاب متون روا
۱. تپش قلب شدید
۲. تعریق
۳. لرزش و رعشه
۴. احساس خفگی و تنگی نفس
۵. بند آمدن زبان
۶. احساس درد در قفسه سینه
۷. داشتن حالت تهوع یا معده درد
۸. احساس سرگیجه و ضعف بدن
۹. گر گرفتگی
۱۰. بی‌حسی بدن یا احساس سوزن سوزن شدن اندام‌ها
۱۱. ترس از دست دادن کنترل خود یا دیوانه شدن
۱۲. ترس از مرگ خود یا اطرافیان
علت بروز اختلالات ترس

پزشکان هنوز نمی‌توانند علت دقیق بروز اختلالات ترس و حملات پانیک را تشخیص
بدهند؛ اما علت‌هایی که می‌توانند در این زمینه تاثیر
گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان چیست؟
گفتار درمانی به بررسی ماهیت انواع اختلالات گفتار و زبان و نیز روش‌های تشخیص و درمان این اختلالات می‌پردازد. ارزیابی و تشخیص اختلال در بلع را نیز در حیطه تخصص متخصصان گفتار درمانی می‌دانند.گفتار درمانگران به درمان کودکانی می‌پردازند که در فراگیری زبان مادری یا استفاده صحیح از گفتار دچار مشکل هستند و نیز بزرگسالانی که به دلایلی، توانایی گفتاری خود را از دست داده‌اند.
در چه مواردی باید به گفت
شاید در اطرافیان خود کسانی را دیده باشید که از قرار گرفتن در مکان‌های باز و عمومی هراس دارند و یا خودتان به چنین ترسی مبتلا باشید. آگورافوبیا یکی از اختلالات اضطرابی است که تقریبا از دهه‌ دوم زندگی و در حدود بیست سالگی شروع می‌شود و فرد اغلب در زمان حضور در موقعیت‌ها و مکان‌های عمومی دچار اضطراب می‌شود. عدم درمان این اختلال می‌تواند موجب تشدید بیماری و بروز دیگر اختلالات رواشناختی شود. خوشبختانه روش‌های درمانی مختلفی مانند روان درمان
جنون ناب می‌خواهم که این دیوان بمیرانمبمیرانم به خاک پست و خاک از نو برقصانم
نظام اهرمن پاشد، تمام انجمن پاشدنسیم دل به تن پاشد، زمین از نو بچرخانم
چه خون شد حجله‌ی دیوان، خروش ناسزا بنشستدمی دیگر بپا ای دل، عمارتها بپاشانم
فرشته خواب می‌بیند که رنج عشق دریابدچو رنج عشق درگیرد شکنج ناز بشکانم
نفس تنگ است و لیکن جان فراخ از جلوه‌ی خوبانفراخی‌های بالا را به حبس سینه بنشانم
شهیدان را فراخوانم که از نو جام تن گیرندبه نام روح می‌رانم که کام
اختلال شخصیت وسواسی جبری یکی از انواع اختلالات شخصیت است که در دسته‌ی اختلالات وسواس فکری عملی نیز جای می‌گیرد. این اختلال مانند سایر اختلالات شخصیت مزمن است و کل سبک زندگی فرد و نحوه برقراری ارتباطات او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. افرادی که وسواس جبری دارند معمولاً کسانی هستند که دیگران آن‌ها را به عنوان افراد بسیار خشک، سخت‌گیر، بدون انعطاف، منظم و با برنامه‌ریزی دقیق می‌شناسند. در ادامه متوجه می‌شوید که این افراد نیاز به مشاوره روان
از ناله کردن متنفرم و این چند پست اخر همین است
قول میدهم اخرینش باشد... و به زودی همه‌اش پاک شود
جان دادن گاهی امری تدریجی می‌شود... تو ذره ذره با اتفاقات مختلف جانت را میگذاری و می‌روی... 
این وسط اگر دچار جنون هم شده باشی، خودت با دست خودت دامن می‌زنی به این جان دادن... 
اتفاق را که گفتم خودش به غایت خودش برای دل من حکم مصیبت عظمی را داشت و این جنون که چاشنی‌اش شد، دفعات جان دادن را برایم بیشتر کرد... 
آخرین ضریه ممکن را خودم پیش از انکه دیگری بز
ممکن است شما برای مشکب پیش آمده برای شما به پزشک مراجعه کرده باشید و پزشک برای درمان بیماری، شما را به متخصص غدد ارجاع دهد و شما میبایست برای درمان بیماری خود به فوق تخصص غدد خوب مراجعه کنید.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان
✍️ نتایج تحقیقات نورولوژیستهای آمریکایی نشان می‌دهد که مغز افرادی که دچار شکست عاطفی شدید می‌شوند واقعا دچار جنون می‌شود.
داستان عاشقانه لیلی و مجنون و اشعار چون "درد عشقی کشیده ام که مپرس" می‌توانند یک ریشه علمی‌داشته باشند. به طوری که دانشمندان کالج پزشکی آلبرت انیشتین از دانشگاه یشیوا در نیویورک دریافتند که عشق به شدت مغز را به خود وابسته می‌کند و زمانیکه فرد دچار شکست عاطفی می‌شود نتایج این شکست می‌تواند واقعا مغز را دچار جنون ک
روان‌شناسی، علم است که از روش علمی برای مطالعه روان‌شناسی، پردازش ذهنی و رفتار در چیزهای زنده استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، روان‌شناسی با مسایل رفتاری و روانشناسی سر و کار دارد. رفتار "رفتار" کاملا مستقیم، قابل‌مشاهده، قابل‌مشاهده، رفتارها و رفتارها است و "فرآیندهای ذهنی" موضوعاتی مانند احساسات، ادراک، تفکر، شخصیت، احساس، احساس، حافظه و غیره هستند. روان‌شناسی، مانند بسیاری از رشته‌های دانشگاهی دیگر است. آموزش ببینند. یک روانشناس خ
روان گیسختگی پارانوئید یک اختلال روانی پیچیده است که علائم آن اغلب بین سنین ۱۶ تا ۳۰ سالگی شروع به نمایان شدن می کنند. چندین زیر گروه از بیماری های روان گیسختگی پارانوئید وجود دارد که هر کدام از آنها مجموعه خاصی از علائم
ادامه مطلب
نوروفیدبک چیست و چگونه کمک می کند؟
نوروفیدبک حدود سی سال است که مورد استفاده قرار می گیرد، اما در سالهای اخیر بیش از قبل شناخته شده است.
این روش بر اساس اصول بنیادی بایوفیدبک یا بازخورد زیستی می باشد و هدف اصلی ان ثبات کارکرد مغز است.
تا همین اواخر اگر به دنبال سلامت روان خود بودید تنها دو گزینه وجود داشت، روان درمانی و دارو و دارودرمانی، اما امروزه گزینه سومی به نام درمان نوروفیدبک وجود دارد.
هنگامی که با یک درمانگر ملاقات می کنید که از نورو
اختلالات یادگیری
باوجود آن که اختلالات یادگیری
بیشترین نرخ اختلالات کودکان بانیازهای ویژه را به خود اختصاص می‌دهد و
ابعاد مختلف تحصیلی،اجتماعی،شغلی و روان شناختی زندگی فرد و جامعه را تحت
تاثیر قرارمی دهد،لیکن تا کنون در نظام آموزش و پرورش استثنایی ایران توجه
به سطوح چندگانه پیشگیری از اختلالات ویژه یادگیری مغفول مانده-است،درحالی
که در نظام‏‌‌های آموزشی و توان بخشی توسعه یافته استراتژی‏‌ها و برنامه
هاپیشگیرانه مختلفی به ویژه د
آه ای طلای سیاه - آه ای عمر تباه
آه ای سایه ی ماه - آه ای حکم گناه
آه ای رفعت خون - آه ای ماه جنون
آه از سینه برون - آه رنج تو کنون
باز شادی دروغ - باز رویای « فروغ »
آه بد نامی ما - آه رویای جنون
آه
سرهای پر از گوگرد
افکار پر از آتش
اعضا و تن چوبی - بهر تو چه میجویی
بهر تو که محبوبی - بهر تو که مطلوبی
خسته ، پر از اندیشه - اندیشه آزادی
آزادی اندیشه - آزادیه درشیشه
یک مشت به سر ، ریشه 
خشکاندن صد ریشه
اما تو نمیمانی - یک شعله طوفانی
یک شعله بی اتمام - یک شعله
اختلال شخصیت ضد اجتماعی یکی از انواع اختلالات شخصیت گروه B است. این اختلال با نام سایکوپات نیز شناخته می‌شود. مشخصه اصلی اختلال ضد اجتماعی، قانون شکنی و عدم احساس گناه در فرد است. فرد مبتلا به این اختلال، برای درست و غلط هیچ اهمیتی قائل نیست و حقوق و احساسات دیگران را نادیده می‌گیرد. علت بروز این اختلال ترکیبی از عوامل محیطی و ژنتیکی است. شخصیت ضد اجتماعی به وسیله روان درمانی و دارو درمانی بهبود می‌یابد. در ادامه مقاله به بررسی کامل این اخت
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 تالیف دکتر غلامحسین جوانمرد در 55 صفحه شامل هفت فصل حاوی نکات مهم و کلیدی منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
مطالب خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 جوانمرد در 7 فصل گردآوری و تدوین شده‌اند که عناوین‌شان به
متخصصان سلامت در طی مطالعات طولانی از اثرات مفید فعالیت بدنی و ورزش حمایت کرده اند.در مقایسه با افراد فعال، خطر دیابت، بیماری قلبی، فشار خون بالا و دیگر مشکلات و بیماریهای دیگر در افراد غیر فعال بیشتر است.در
حالیکه فعالیت بدنی اغلب به دلیل فواید مثبتی که بر سلامت جسمی دارد
شناخته می‌شود، بسیاری از تحقیقات افزایش سلامت روانی را در نتیجه افزایش
فعالیت بدنی نشان داده اند.افراد با اختلالات روانی بیشتر در معرض مرگ زود هنگام می‌باشند.که همه
تابلو روان
نوعی دستگاه نمایش استفاده‌شده در ماشین‌ها، ساعت‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن
و خیلی از دستگاه‌های دیگر که نیازمند دستگاه نمایش ساده‌ای با وضوح محدود
هستند است. تابلوهای روان به عنوان ابزار تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها
نیز استفاده می‌شوند. تابلو روان قابلیت نمایش حروف و اشکال را به صورت
متحرک دارد. این تابلو از یکسری دیودهای نورانی تشکیل شده که در یک صفحه
قرار داده شده‌اند و به وسیله برنامه‌های کامپیوتری تصاویر و نوشته
رها از قیل و قال دنیای دون
پر از نور، آگاهی؛ جنون
به هر پرسش بی جوابی جواب
ز هر حالت بی‌قراری برون

وجودش سراسر پر از سود و جود
چنان کودکی غوطه‌ور در وجود
درون جهان؛ درک یک بودنش
همانی که بودیش، کامل می‌نمود...

این خدا، قهرمان؛ این زمان
درونت نشسته، درونت عیان
که تا بشکنی خود و جویش کنی
بگردی ز پیریِ خود جاودان

------------------------------
پ.ن.1: واگویه‌های یک ذهن فراری از کلاس روان‌شناسی عمومی؛ 4/آذر/98
پ.ن.2: مشخصا شبیه شعرهای قبلیم راحت و روان نیست، و
ارتکاب سرقت در مبتلایان به اختلالات روانی
انسان موجودی اجتماعی است و سازگاری اجتماعی برای داشتن عملکرد متناسب و سالم ضروری بوده و از ملاکهای مهم بهداشت روانی محسوب می شود در هر اجتماعی از بایدها و نبایدها به صورت مقررات موازین و معبارهای ارزشی و بویژه قوانین، برای برقراری نظم اجتماعی وجود دارد و رفتار سازگارانه مستلزم هماهنگی با این معیارهاست.
صولا مراجع قانونگذاری در هر اجتماع مجموعه ای از رفتارهایی را که افراد ملزم به انجام آن یا اجتن
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنونDownload New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon

متن آهنگ جنون مهدی احمدوند
من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییچی به سر من آوردی وقتی که نفسمو بند آوردیتو آبرو عشقو بردی طفلی دل دیوونه ی منرفتی منو تنها کردی وقتی خودتو تو دل من جا کردییه راه واسه من وا کردی ...

دانلود آهنگ با کیفیت 128

متخصص مغز و اعصاب شیراز
سیستم عصبی انسان به دو دسته کلی اعصاب مرکزی (مغز و نخاع) و اعصاب محیطی (اعصاب و نورون های عضلات) تقسیم می‌شود.کلیه شرایط و بیماری هایی که هریک ازقسمت ها ی سیستم اعصاب را در گیر کند، در حوزه اختیارات متخصص مغز و اعصاب قرار دارد.
از آنجایی که در همه جای بدن اعصاب وجود دارند، بیماری های عصبی می توانند هریک از اعضای بدن از جمله چشم، پوست، عضلات، گوش، حلق، دست و پا ، سیستم گوارشی از دهان تا مقعد و … را درگیر کنند برای همین طیف
انواع افسردگی بسیار زیاد هستند، بله بیشتر از آن چیزی که تصور میکنید اما نگران نباشید این به معنای تهدید نیست. هر کدام از انواع افسردگی نشانه های خاصی دارند که در مطلب نشانه های افسردگی به آنها پرداختیم. در این مطلب به این سوال پاسخ دهیم که انواع افسردگی کدامند و همچنین به بررسی انواع افسردگی در روانشناسی میپردازیم.
برگرفته شده از : انواع افسردگی ویکی روان
ادامه مطلب
پاورپوینت درس روان پرستاری 1

پاورپوینت درس روان پرستاری 1   160اسلایدهمراه باتصویر تاریخچه روان پزشکی در گذشته دور اعتقاد بر این بود که اختلالات روانی در نتیجه رسوخ جن و شیطان در بدن انسان ایجاد می شود و به همین دلیل از اقدامات ظالمانه ای استفاده می کردند . تاریخچه روان پزشکی بقراط ( 358-460 ق.م ) عقاید خرافی گذشته را رد کرد . او اعتقاد داشت که آسیب به مغز و اختلال در تعادل مایعات بدن منجر به بیماری روانی می شود . وی بیماری مانیا و م
جَعْبِهْ‏‎یادگاری از خاطره________________• جَعْبِه جواهر تمام سنگ مالاگیت- مالاگیت:ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای چهارم و پنجمسنگ فوق العاده برای خلاقیت استمحافظ قوی از کودکان است، سنگ دگرگونی است و توازن ذهن، نماد آرامش درونی، استقامت و توسعه معنویبرای افزایش مهارت تمرکز فوق العاده استباعث کاهش احساس می گردد، درد فیزیکی را در استخوان ها کاهش می دهدباعث کاهش استرس و تنش و راحتی خواب می گردد، باعث کاهش سرگیجه می گردد، بهبود کارایی لوزالمعده و طح
درک روان پریشی در اختلال دوقطبی

علائمانواع روان پریشیعللتشخیصرفتارچشم اندازروان پریشی دو قطبی چیست؟روان پریشی ناتوانی در تشخیص واقعیت در دنیای اطراف شما است. این با آنچه افکار و برداشت های شما به شما می گویند متفاوت است. افرادی که روانی را تجربه می کنند اغلب دچار توهم یا هذیان هستند.
بیشتر افراد ، روان پریشی را با اسکیزوفرنی مرتبط می کنند . اما می تواند نشانه ای از سایر شرایط و اختلالات روحی و جسمی باشد.
مبتلایان به اختلال دو قطبی ممکن اس
پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان
دانلود پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان، در 80 اسلاید. بر طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، سلامتی عبارت است از یک حالت آسودگی جسمی، روانی، اجتماعی، و نه فقط به فقدان بیماری یا ناتوانی. در این مجموعه می توانید با مفاهیم بهداشت و بهداشت روان ، سلامت، سلامت روان، ابعاد سلامت روان، ویژگی های ...
2.اختلالات تحرک مری: این عامل در درد قفسه سینه غیر قلبی خیلی شایع نیست. نمونه‌هایی از این اختلالات مری عبارتند از اسپاسم منتشر مری، مری فندق شکن و آشالازی.  اسپاسم منتشر مری به انقباضات نامنظم و ناهماهنگ مری گویند.  مری فندق شکن به انقباضات قدرتمند و هماهنگ مری گویند که در این نوع اختلال غذا بالا آورده نمی‌شود و درد عمیقی در مری به علت جمع شدن غذا بروز می‌کند.  

ادامه مطلب
کوتاهی قد در بسیاری از موارد به علت عوامل فیزیولوژیک مانند علل سرشتی یا فامیلیال (ژنتیک) ایجاد می شود. عملکرد سیستم غدد اندوکرین در شد قدی موثر است. کوتاهی قد ممکن است به علت ابتلا به بیماری های مهم و قابل درمان (علل پاتولوژیک) مانند بیماری های مزمن گوارشی یا کلیوی، ریکتز، دیسپلاری استخوانی، اختلالات کروموزومی، بیماری های مختلف نظیر سوءتغذیه و بیماری های ریوی، خونی و مشکلات روحی- روانی نیز به وجود آید. اختلالات هورمونی نیز می تواند علت دیگر

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل ،خلاصه و جزوه روان شناسی شناختی بر گرفته از کتاب روان شناسی شناختی دکتر گنجی حاوی نکات کلیدی و مهم مناسب برای مرور سریع شب امتحان می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمائید. .
عناوین جزوه روان شناسی شناختی:
شناختن شناخت
معرفی روان شناسی شناختی
تعریف علم و مراحل روش علمی
مفهوم استقرا و قیاس (induction & deduction)
ساختار شناخت و مفهوم پردازش اطلاعات و رسم نمودار
ا
اوتیسم اختلالی است که هر روز بیشتر شناخته می شود و مورد توجه دانشمندان، محافل علمی و والدین قرار می گیرد. بر اساس آخرین آمارها از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آمریکا (CDC)، از هر 59 کودک یک نفر به اختلال طیف اوتیسم (Autism Spectrum Disorder) یا به طور خلاصه به اوتیسم مبتلا می باشد. با فرا رسیدن ماه آوریل که ماه اطلاع رسانی در مورد اوتیسم می باشد، بر آن شدیم که در دو مقاله پیاپی به بحث در مورد این اختلال بپردازیم.

تعریف اوتیسم
اوتیسم به مجموعه
اختلال دوقطبی شرایطی است که تغییرات شدید در حالت و نوسانات در سطوح انرژی و فعالیت را نشان می‌دهد که می‌تواند زندگی روزمره را دشوار سازد .
این یک بیماری ذهنی جدی است که اگر درمان نشود می‌تواند روابط را از بین ببرد ، چشم‌انداز شغلی را تضعیف کند، و به طور جدی بر عملکرد تحصیلی تاثیر بگذارد . در برخی موارد ، می‌تواند منجر به خودکشی شود .
تخمین زده می‌شود که ۲.۹ درصد از آمریکایی‌ها تشخیص اختلال دو قطبی را دارند و ۸۳ درصد موارد به عنوان ماده حاد ط
ترس از آمپول زدن یکی از فوبیاهای رایج در بین افراد است که در طبقه بندی اختلالات روانی در دسته اختلالات اضطرابی قرار دارد. ترس از آمپول زدن ممکن است خیلی جدی گرفته نشود اما این ترس می‌تواند عواقب و پیامدهایی زیادی داشته باشد چرا که منجر به ایجاد ترس و اضطراب کلی از محیط‌های پزشکی می‌شود و از تشخیص به موقع مشکلات جسمانی جلوگیری می‌کند. اگر دچار ترس از آمپول زدن هستید ما در این مقاله به توضیحاتی در مورد علائم، علل و درمان آن پرداخته‌ایم که م
سن مراجعه به گفتار درمانی
 از کودک دو ساله تا فرد مسن ممکن است نیاز پیدا کنند که به درمانگر مراجعه کنند. در گفتار درمانی به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات گفتار و زبان پرداخته می‌ شود. افراد مسنی که دچار سکته مغزی می‌ شوند، نیاز مبرمی به خدمات گفتار درمانی دارند.
خدمات گفتار درمانی در سن پایین
 در صورتی که که کودک در سن کم به گفتار درمان مراجعه کند، تاثیر بیشتری در بهبود روند درمانی او دارد. گاهی والدین با دیدن اختلالات گفتاری کودک توجه چندا
اهل جنون
من از قبیله یوسف تو از زلیخا یی
برای بردن دل از چه راه می آیی؟
زلال عشق تو راجرعه جرعه می نوشم
شبیه صبح بهاری چقدرزیبا یی
به چشم مشکی رویا یی ات قسم بانو
که نیست مثل تو در زیرچترمینایی
شکسته می شود انگارآدمی وپری
اگر نگاه کنند آن جمال وتنهایی
نه من که عالم وآدم درآرزوی تواند
بدان هلال جهان می کشدبه شیدایی
کنار مرد خرد درد عشق مخفی نیست
که کار اهل جنون می رسدبه رسوایی
غزل کجا به غزال تو می رسدناصح
چنین که فتنه برانگیز وبادپیمایی
#ناصر_ب
وسواس کندن مو از زیر مجموعه اختلالات کنترل تکانه عبارت است از کندن مو که منجر به طاسی لکه‌ای می‌گردد، کندن موی سر شایع است، ابروها پلک‌ها و ریش کم‌تر و موی تنه، زیر بغل و ناحیه پوبیک، ندرتا هدف کندن قرار می‌گیرد.
این اختلال در بیشتر موارد با یک موقعیت استرس‌ آمیز رابطه دارد.
مانند اختلال روانی در روابط مادر و کودک، ترس از تنها شدن و…
اختلال وسواس کندن مو چیست؟
منبع: وب سایت روانشناسی ویکی روان
ادامه مطلب
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب نمیدانم از کجا به کجا میچرخد فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
 ج
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب، نمیدانم از کجا به کجا میچرخد، فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
فروشگاه البرزسل با 10 سال تجربه در ارائه تجهیزات پزشکی آماده همکاری و ارائه محصولات به صورت عمده به شما عزیزان می باشد .شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید ژل روان کننده پلی ژل به صورت عمده با شماره 09124664654 تماس حاصل فرمایید .ارسال سفارشات به سراسر ایران با کمترین و نازلترین قیمت ها

ژل لوبریکانت روان کننده و خوشبو کننده پلی ژل محلول در آب بوده و حاوی ماده گلیسیرین می باشد که به عنوان روان کننده نواحی تناسلی ، خوشبو کننده، بهبود عوارض
تعریف بهداشت روان
 بهداشت روان موضوعی فراتر از فقدان یا نبود بیماری روانی است. بعد مثبت بهداشت روان که سازمان بهداشت جهانی بهداشت نیز روی آن تکیه دارد، در تعریف سلامتی لحاظ 
شده است « سلامتی یک حالت رفاه جسمی، روانی و اجتماعی است نه فقط نبود بیماری و یا ناتوانی»بنابراین،بهداشت روان حالتی از رفاه است که در آن فرد توانایی هایش را 
باز می شناسد و قادر است با استرس های عادی و  معمول زندگی، سازگاری داشته و از نظر شغلی مفید و سازنده باشد.

ادامه
برای آمادگی جامع آزمون صلاحیت بالینی براتون آموزش های صلاحیت بالینی اینجا قرار می دهیم
اپ خوب کتاب خوب پزشک خوب  در کنار تیم دوست داشتنی دکتر علی 
معاینات اختلالات مخچه ای 
روی ادامه مطلب کیلیک کنید تا توضیحات کامل و آموزش مرتبط را مشاهده کنید
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتوچک کیلینیک